7-8 miejsce - spadek do I Ligi Wojewódzkiej

Najbliższa kolejka 15

Aktualności

Wygrywamy z MKS Małkinia

• autor: Mazur2003, 2018-09-29 17:17

Wygranym 3:1 meczem z Małkinią rozpoczęliśmy rundę rewanżową w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych U-16. W 6 minucie w dogodnej sytuacji Jałocha strzela obok słupka, ale już minutę później dogrywa piłkę do Niedziółki i obejmujemy prowadzenie 1:0.

W 9 minucie spotkania Gajgier strzela prosto w bramkarza, a dobitka trafia w słupek bramki drużyny z Małkini. 14 minuta to sytuacja dla gości, w polu karnym Rewer przytomnie uprzedza napastnika przyjezdnych i wybija na rzut rożny. W 20 minucie Jałocha w sytuacji sam na sam, przegrywa pojedynek z bramkarzem gości. Przed końcem pierwszej połowy w 38 minucie Krydowski broni nogami strzał  z 7 metrów napastnika Małkini. Niestety dla nas, po dobrze wykonanym rzucie rożnym, Macioch z bliskiej odległości umieszcza piłkę w naszej bramce...był to gol wyrównujący do szatni.

Po przerwie w 43 minucie Piekut z ponad 20 metrów trafia w poprzeczkę, a w 55 piłka mija słupek po strzale głową Gajgiera. 58 minuta to przegrany pojedynek Jałochy sam na sam z bramkarzem Małkini po precyzyjnym podaniu od Bąka. W 62 minucie wykonujemy rzut rożny, po którym nieczysto trafia w piłkę Kozłowski, piłka trafia na głowę Rewera, ale ten strzela zbyt lekko i prosto w ręce bramkarza. W 64  Kamiński dostaje idealne podanie od Latuszka, ale wbiegając w pole karne w ostatniej chwili odskakuje mu piłka i wynik nadal brzmi 1:1. W końcu nadeszła 69 minuta, rzut z autu wykonywał Wojdasiewicz, podał piłkę do Jałochy, który zdecydował się na uderzenie lobem stojąc przy bocznej linii boiska. Piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła obok zdezorientowanego bramkarza do siatki rywali. W 71 minucie ręką w polu karnym zagrywa obrońca MKS, ale sędzia nie reaguje. W 78 minucie Wojdasiewicz dostał idealne podanie od Latuszka, które w sytuacji sam na sam zamienił na trzeciego gola. Przed końcowym gwizdkiem w 80 minucie, mogliśmy podwyższyć na 4:1, ale po akcji zespołowej, Jałocha praktycznie do pustej bramki strzela obok słupka.

W dniu dzisiejszym prowadziliśmy grę, ale było widać absencję kilku chłopaków na boisku. Z różnych przyczyn nie mogło dzisiaj zagrać siedmiu zawodników, nie wliczając kolejnych trzech, którzy zdecydowali się przed zamknięciem okienka transferowego zmienić barwy klubowe. Od 55 minuty na boisku w naszej drużynie grało trzech bramkarzy... Brawo za kolejny mecz !!!

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski

Rewer, Niedziółka (kpt.), Kozłowski

Warszton (Końca), Latuszek, Bąk, Gajgier

Kamiński żk, Jałocha, Piekut (Wojdasiewicz)

I Woj.LJM U-16  LKS Mazur Karczew - MKS Małkinia  3:1 (1:1)

Strzelcy bramek:

1:0 Niedziółka as. Jałocha, 2:1 Jałocha as. Wojdasiewicz, 3:1 Wojdasiewicz as. Latuszek