Podsumowanie sezonu Wiosna 2017

• autor: Mazur2003, 2017-06-14 23:50

W zakończonym sezonie rywalizowaliśmy w I Warszawskiej Lidze Trampkarzy U-14 i należeliśmy do czołowych drużyn na tym poziomie rozgrywkowym. Czujemy tym razem jeszcze większy niedosyt, ponieważ po raz trzeci z rzędu musieliśmy uznać wyższość innej drużyny, tym samym tracąc możliwość gry w lidze wojewódzkiej. Trzecie podejście do ligi wojewódzkiej i trzeci raz kończymy sezon na drugim miejscu...Pierwsze podejście było, kiedy graliśmy jeszcze po 9, kolejne dwa już po 11 zawodników w polu. Drużyny z którymi przegraliśmy minimalnie rywalizację w poprzednich sezonach radzą sobie bardzo dobrze w ligach wojewódzkich, będąc tam czołowymi drużynami. Tyle historii.

Zakończone rozgrywki można podzielić na dwie części, które dokładnie zbiegły się w czasie z rundą pierwszą i rewanżową. W pierwszej drużyna borykała się z bardzo dużą ilością kontuzji i praktycznie każdy mecz rozgrywaliśmy bez kilku zawodników pierwszego składu. Ze względu na urazy nie mogli występować regularnie albo grywali w bardzo krótkim wymiarze czasowym: Trzaskowski, Jałocha, Majchrzak, Chojecki, Końca, Wojdasiewicz. Runda rewanżowa została rozegrana w optymalnym składzie, wygraliśmy wszystkie mecze tracąc jedną bramkę !!! Strzeliliśmy 42 gole w 12 spotkaniach co daje 3,5 gola na mecz, tracąc tylko 8. Jak widać w drużynie drzemie bardzo duży potencjał, kiedy omijają nas kontuzje. Do drużyny dołączył Kacper Kobza, który ostatni sezon spędził w Vulcanie Wólka Mlądzka i był dla naszej drużyny bardzo pomocny wywiązując się z zadań powierzonych przez trenera. Najlepszym strzelcem w drużynie został Jałocha z 15 trafieniami, a najlepiej podającym Łukasik z 7 asystami. W tym sezonie o 1 pkt. więcej od nas uzbierała drużyna Victorii Sulejówek z którą przegraliśmy na własnym boisku 0:2, w rewanżu wygrywając w Sulejówku 4:0 - Gratulujemy awansu.

W miesiącu lipcu nie trenujemy, na początku sierpnia jedziemy na obóz sportowy do Ciechanowa, gdzie będziemy się przygotowywali do nowego sezonu Jesień 2017, który zainaugurujemy pod koniec sierpnia. Przyszły sezon może okazać się jeszcze trudniejszy od obecnie zakończonego, ponieważ, bardzo prawdopodobnie będziemy musieli rywalizować ze spadkowiczem z ligi wojewódzkiej Kosą Konstancin lub Białymi Orłami Warszawa i dwoma beniaminkami z dużych ośrodków tj. z rezerwami Piaseczna i Polonii Warszawa , których pierwsze zespoły rywalizują w Ekstralidze wojewódzkiej lub z Agrykolą Warszawa, która teoretycznie jeszcze może wyprzedzić w tabeli Polonię.

Szczegóły statystyczne znajdują się w zakładce KADRA ZESPOŁU.