Remis Młodzików U-13 z Varsovią

• autor: Mazur2003, 2016-06-06 11:00

W niedzielę 05.06 o 11.00 zespół Młodzików U-13 rozegrał wyjazdowy mecz na boisku lidera naszej grupy - Varsovii Warszawa. Spotkanie było wyrównane i od samego początku do końca meczem walki o każdy metr boiska.

Pierwsza połowa ze wskazaniem na naszą drużynę, gra toczyła się głównie w środku pola. Pierwszą dogodną sytuację do strzelenia bramki mieliśmy po rzucie rożnym wykonywanym przez Kacpra Łukasika i dograniu na głowę Niedziółki, strzał był niestety minimalnie niecelny. Kilka minut później przeprowadziliśmy akcję bramkową, budowaną spod własnej bramki po wymianie podań pomiędzy Rasiakiem, Kurierem, Łukim, Chimkiem i Trzaską. Chimek przedarł się lewą stroną i idealnie podał pod nogi nadbiegającego Trzaski, który mocnym i celnym uderzeniem wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie w tym meczu. Piłka zanim wpadła do sieci odbiła się dwukrotnie od poprzeczki bramki gospodarzy. Przed przerwą jeszcze Olek Gajgier wychodził sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale przegrał ten pojedynek...Gospodarze w pierwszej połowie bez klarownych sytuacji podbramkowych do strzelenia gola.

Druga połowa to od początku większy napór Varsovii, kilka rzutów wolnych, które albo były niecelne albo udanymi interwencjami popisywał się Misiek Krydowski. Bramka dla warszawian padła po akcji prawą stroną i zagraniem do środka pola karnego, gdzie zawodnik Varsovii strzelił po długim rogu i nasz bramkarz był bez szans. Sędzia w drugiej połowie mógł podyktowć dla nas rzut karny (nie takie karne gwiżdżą sędziowie), Chimek wyłuskał piłkę obrońcy przed polem karnym gospodarzy i był faulowany, za chwilę w polu karnym był ponownie był nieprzepisowo zatrzymywany, ale sędzia pozostał niewzruszony. Pomimo małego boiska sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Za tydzień mecz derbowy w Karczewie z OKS Startem Otwock.

Końca (Krydowski)

Rewer, Niedziółka, Nakonieczny (Kozłowski)

Majchrzak, Trzaskowski J.

Łukasik K. (Gajgier), Kamiński P.(Trzepałko), Jałocha (Baciński)