7-8 miejsce - spadek do I Ligi Wojewódzkiej

Najbliższa kolejka 15

Aktualności

Obóz sportowy - Wołów 2015

• autor: Mazur2003, 2015-08-02 08:10

Z dniem 1 sierpnia młodzież Mazura Karczew rozpoczęła letnie zgrupowanie w OSiR Wołów. Za nami pierwsze treningi, a w najbliższym czasie mecze towarzyskie z miejscowym zespołem z Wołowa.

Więcej informacji w rozwinięciu...

Zdjęcia ze zgrupowania będą aktualizowane w albumach:

PICASA ,  GOOGLE+ ,  ZDJĘCIA GOOGLE

Info: Kliknięcie na pogrubiony tekst spowoduje przekierowanie na inne strony www

Sparingi:

Barycz Milicz 2002/03 - Mazur 2003/04  5:1
(0:1)(4:0)(1:0) (Łukasik K.)

W drużynie Barycz Milicz 2002/3 zagrało 4 zawodników 2002, w tym nowy nabytek ze Śląska Wrocław. Graliśmy 3 x 20 minut. Po pierwszej tercji 1-0 dla nas po bramce Łukasika Kacpra. W meczu zagrało dodatkowo dwóch zawodników 2004 Kabala i Trzaskowski Sz., którzy na zmianę grali z "Oskim" na środku obrony - bo od tego właśnie są sparingi...

Orzeł Częstochowa 2004 - Mazur 2003/04  4:7

(2x Chojecki, Majchrzak, Kamiński P., Trzaskowski J., Zakrzewski, Rewer)

Drużyna Orła zajęła 2 miejsce w Deichmann Cup 2015 w województwie śląskim.

Barycz Milicz 2003 - Mazur 2003/04  0:10
(3x Chojecki, 3x Zakrzewski, Kamiński P. ,Trzaskowski J., Łukasik K., G. Kuświk  pseud. ,,Ryjek" ;)

W sobotni poranek drużyna młodzików rozegrała rewanżowe spotkanie z drużyną Barycz Milicz, w której tym razem zagrało tylko dwóch zawodników z rocznika 2002, u nas zagrała praktycznie cała kadra. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem naszych chłopców aż 10:0.

Mazur 2002 - Mazur 2003   5:1 (4:0)

(Trzaskowski J.)

Po bardzo szybko 3 straconych bramkach, gra się wyrównała. Druga połowa była już bardzo dobra w naszym wykonaniu.